Nowe strony internetowe dla placówek medycznych

Nowe strony internetowe dla placówek medycznych

Wszystkim naszym obecnym, ale także potencjalnym klientom, chcielibyśmy przypomnieć, że Ministerstwo Zdrowia już we wrześniu zeszłego roku wprowadziło nowe regulacje dla placówek medycznych.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Ministerstwo Zdrowia, podmioty publiczne i placówki realizujące zadania ze środków publicznych (NFZ), muszą spełniać nowe wymogi dostępności. Wymagania dotyczą stron internetowych i aplikacji mobilnych placówek. Od 23.09.2020r. obecne strony internetowe powinny posiadać formularze kontaktowe, wzory dokumentów, czy informacje o sytuacjach kryzysowych. Z kolei od 06.09.2021r. szpitale, przychodnie i instytucje publiczne, ale też różne organizacje muszą zapewnić dostępność cyfrową.

Obecnie na rynku jest coraz mniej usług wolnych od nowoczesnych technologii, które mają za zadanie usprawniać nasze codzienne życie, a często nawet wykonywać część obowiązków w sposób automatyczny. Jeśli produkty i usługi nie są zaprojektowane zgodnie z zasadami dostępności, powodują zwiększenie poziomu wykluczenia cyfrowego odbiorców, uniemożliwiając lub utrudniając komunikację.

Przestrzeń cyfrowa, jest obszarem który jako jeden z nielicznych posiada sprecyzowany i zunifikowany standard dostępności (WCAG 2.1, a docelowo będzie rozwijany do wersji 3.0). W związku z tym wychodzimy do placówek medycznych z propozycją współpracy i stworzenia strony internetowej w taki sposób, aby spełniała wszystkie potrzebne standardy!

Banicki-Informatyka oferuje profesjonalną obsługę, możliwość stworzenia nowej strony od podstaw i aktualizację stron internetowych. Nasze usługi są dostosowane do Państwa potrzeb i dlatego zapewniamy obsługę w abonamencie na okres 2 lat, przy niezwykle atrakcyjnej cenie 150zł netto/miesiąc. Taki pakiet obejmuje pomoc przy utrzymaniu i aktualizacji strony internetowej:

  • aktualizacja systemu
  • aktualizacja treści na stronie internetowej
  • monitoring
  • kopię bezpieczeństwa
  • aktualizację niezbędnych komponentów
  • praca programistyczna i graficzna

Dodatkowo proponujemy rabat na wykonanie nowej strony internetowej, z możliwością doliczenia jej do abonamentu. Strona jest wykonana w systemie WordPress co gwarantuje świeżość, prestiżowy wygląd oraz niezawodność i funkcjonalność strony.

Zamiast korzystać z kilku serwisów i sklepów, skorzystaj z szerokiej oferty Banicki-Informatyka. Od początku istnienia naszej spółki wspieramy rozwój firm, kancelarii, biur rachunkowych, sklepów i placówek medycznych poprzez fachową opiekę informatyczną, a indywidualne podejście do klienta zaowocowało niejedną udaną współpracą.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, do której należy m.in.:

– serwis i konserwacja komputerów, laptopów, urządzeń peryferyjnych
– oferta wszystkich programów firmy Insert dla firm, biur rachunkowych
– sprzedaż oprogramowania medycznego drEryk (sprzedaż, obsługa posprzedażowa i szkolenia)
– sprzedaż kas fiskalnych Novitus ONLINE wraz z serwisem i wsparciem technicznym 
– szeroka gama tonerów i tuszy do drukarek z certyfikatami ISO 9001
– administrację siecią komputerową i serwerami
– tworzenie oraz zarządzanie witrynami WWW w formie abonamentowej lub jednorazowej
– systemy kopii bezpieczeństwa danych,
– zabezpieczanie komputerów, danych i sieci
– doradztwo w sprawach rozwiązań informatycznych.
Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę 
https://banicki-informatyka.pl

Znajdź nas

BANICKI-INFORMATYKA.pl

  • ul.Towarowa 2, 85-746 Bydgoszcz
  • obok Galerii Pomorskiej
  • tel.533 595 533
  • biuro@banicki-informatyka.pl
VIEW LOCATION
HIDE LOCATION
Copyright © 2020 Banicki-informatyka.pl. All rights reserved.