Strony WWW

strony internetowe bydgoszcz

Można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że prawie każda firma XXI wieku powinna posiadać stronę internetową.

To dla nas dobra wiadomość 🙂
Tworzymy strony internetowe od prawie 16 lat. Pierwsze projekty oparte na technologii Flash oferowanej przez firmę Macromedia dawały nieograniczone możliwości wykorzystując język ActionScript.
Niestety przejęcie technologii przez Adobe i stopniowe uśmiercanie flasha (niedostępnego dla robotów indeksujących) jak i konieczność dostosowania stron do wymagań Google sprawiły, że napisaliśmy swoje rozwiązania w trójwarstwowej technologii aplikacji.
Częste zmiany algorytmów, zmiany przepisów i coraz to nowe wymagania stawiane profesjonalnym serwisom sprawiły, że zaczęliśmy tworzyć strony wykorzystając możliwości jakie oferuje WordPress. Dzięki temu bez większego wysiłku właściciel strony, lub jej administrator samodzielnie może zajmować się aktualizacją, zmianą funkcjonalności jak i zmianą treści na stronie.

Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas serwisy WWW były nie tylko trendy, ale by spełniały również wszystkie wymagania stawiane przez wyszukiwarki. Strony są responsywne, co oznacza, że dostosowują się do różnych rozmiarów ekranów. Nie bez znaczenia jest tutaj nieustannie rosnąca rola ekranu smartfona w codziennym przeglądaniu internetu przez użytkowników.

 

Oferujemy usługi zarówno wykonania strony, jak i jej obsługi.
W przypadku wyboru pakietu comiesięcznej obsługi strony  oferujemy naszym klientom możliwość rozłożenia płatności za stronę w systemie comiesięcznego abonamentu.

 

 

 

 

Znajdź nas

BANICKI-INFORMATYKA.pl

  • ul.Towarowa 2, 85-746 Bydgoszcz
  • obok Galerii Pomorskiej
  • tel.533 595 533
  • biuro@banicki-informatyka.pl
VIEW LOCATION
HIDE LOCATION
Copyright © 2020 Banicki-informatyka.pl. All rights reserved.